Welcome, visitor! [ Login

 

Denizli Oral Yapan Gecelik Escort Pınar

  • Listed: 8 Haziran 2020 15:05
  • Expires: This ad has expired

Description

Fazla sayıda kadın ayakkabısı var ve burada çok yaygın olan ve çok yaygın olmayan türlerin isimleri ve açıklamaları var.

Pompalar – Bunlar, ayağın ayakkabının ön, arka ve yanlarında desteklendiği ve ayak bileği kayışına sahip olabileceği ayakkabılardır. Taban, genellikle stiletto olarak adlandırılan, yüksek topuklu herhangi bir boyutta topuğa sahip tek parça bir tiptir.

Burnu açık – Bu temel olarak yukarıda tarif edilen pompanın topuk kısmıdır, burada tüm ayak parmaklarını ortaya çıkarmak için ön kısım kesilir. Bu, daha küçük bir kesme kullanarak sadece büyük bir ayak parmağı veya orta ayak parmağı ortaya çıkarılarak yapılırsa, peep stickli bir ayakkabı olarak adlandırılacaktır.

Kama ayakkabı – Bu, tabanın altında boşluk olmayan herhangi bir topuk ayakkabısıdır, bu da ayakkabının alt kısmının tüm uzunluğunun zeminle temas ettiği anlamına gelir.

Sertr – Bu tür bir ayakkabının topuk kısmı vardır, ancak ayak bileği ve ayakkabının arkasında destek yoktur, ya da topuk kanadı gibi tanımlamanın başka bir yolu yoktur. Bunlar önden tamamen kapatılabilir veya açık ayak veya ayak parmağı olan bir ayakkabı gibi kesilebilir.

Mary Jane – Topuğu bir pompa gibi kapatan topuklu veya topuklu ayakkabı olabilir. Bu ayakkabının ön kısmı ayak bileği ve ayak parmakları arasında ortada ayak boyunca çapraz bir kayış ile kare veya çok hafif yuvarlak olacaktır.

Pabuç – Bunlar ayağı tamamen çevreleyen ve düz, kama ve topuk tarzında gelebilen ayakkabılardır. Türli tipler vardır, en kısa olanı ayak bileğinin hemen üstünde uzanan ayak bileği yüksek botu, daha sonra dize ulaşmadan hemen önce duran yüksek diz ve bacağını uyluğa kadar kapatan yüksek uyluktur. Daha az bilinen iki ayakkabı, ayaktan ağa uzanan kasık ayakkabılar ve kalçalar boyunca uzanan ve bel çevresinde bir kemerle tutturulmuş bir malzeme parçasına sahip modifiye bir kasık ayakkabısı olan Chap ayakkabısıdır.

Sandalet – bu, ayakkabının tabanının düz, kama şeklinde veya topuklu olabileceği ve üst kısmın, ayakkabıyı sabitlemek için herhangi bir biçimde düzenlenebilen kayışlardan yapıldığı yerdir. Bu, ayak parmaklarının ve yanların ve üstlerin çoğunun açığa çıktığı ve kayışların dize doğru yükselebileceği ve bu tür sandallara genellikle gladyatör sandaleti denir. Birkenstock kumlu ayakkabılar, lisans altında üretildikleri için genellikle papillio sandalet olarak adlandırılan popüler bir kadın düz sandaletidir.

Oxford – bu, ayağı çevreleyen ve yukarı ve yukarı bağlanan ayakkabının adıdır, düz, topuk veya kama ile bir ayakkabı olabilir.

D’Orsay – Kalçaları olmayan ancak topuk bölgesinde desteği olan ve ayak bileği kayışı ile veya ayak bileği olmayan ayak parmakları kaplıdır.

Platform – kullanıcıyı geliştiren çok katmanlı bir tabana sahip bir ayakkabıdır.

Listing ID: 1965ee4cf1b341bb

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply