Welcome, visitor! [ Login

 

Denizli Kondomsuz Oral Yapan Escort Pınar

  • Listed: 10 Haziran 2020 15:05
  • Expires: This ad has expired

Description

Geçenlerde Joseph Matthews’in Yaklaşan Kadın Sanatı kitabını keşfettim ve tamamen bunalmış ekibi. Yinellikle bu tür kitaplar konusunda çok şüpheliyim, ama Joseph’in doğru olanı yaptığına gerçekten inanıyorum.

“Kadınlara yaklaşma sanatı” temelde kadınları nasıl yaklaştıracağınız ve kadınları nasıl çekeceğiniz konusunda adım adım talimatlar veren bir giriş ve baştan çıkarıcı kurstur. Bu kitap, bir kadının bir kadınla buluşması, ona yaklaşması, onu tanıması vb. İçin ihtiyaç duyduğu tüm önemli alanları kapsar.

“Erişim Sanatı”, bu kitabı kullanıcı dostu kılan 6 ana kategoriye ayrılmıştır. Joseph’in yarattığı pürüzsüz düzenleme nedeniyle kitapta aradığınızı bulmak zor değil. Altı ana kategori şunları içerir: beden dili, kendine güven, yaklaşma, flört etme, hikaye anlatma ve sosyal olma.

Bu kitapla ilgili en sevdiğim şey “güven” ve “gelecek” bölümler. Daha iyi görünmeye, daha iyi davranmaya ve kadınları çekmek için yalnız olmadığınız şeyleri yapmaya odaklanmak yerine, Joseph size kendi cildinde daha rahat hissedersinve kadınlara güvenle nasıl yaklaşılacağı. Sakin olun, erkekler reddetmekten nefret eder ve çoğu insanın bu korkuyu aşmak için yardıma ihtiyacı vardır.

Joseph ayrıca kitapta konuşma adımları ve bir kadının ne düşündüğünü yorumlamaya yönelik ipuçları gibi çeşitli yararlı teknikler de dağıtır. Kategorinin 10 tanışma konuşmasının bir şablonunu ve bunları kullanmanın yollarını bulacaksınız.

CNN, ABC, BET, Lavalife.com, Date.com ve daha pek çok konuda “Kadınlara Yaklaşma Sanatı” yer aldı. İyi bir sebeple mevcut en çok satan e-kitaplardan biridir.

“Kadınlara Yaklaşma Sanatı” nı tavsiye ediyorum çünkü bir kadına yaklaşırken güven en önemli şeydirve Joseph Matthews bunu nasıl kolaylaştıracağını gösterdi.

Listing ID: 9255ee4cf08f38ef

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply