Welcome, visitor! [ Login

 

Denizli Babadağ Azgın Kadınlardan Aysu

  • Listed: 21 Mayıs 2020 21:33

Description

Şeker ayakkabıları kadınlar ve gençler için tasarlanmıştır – genç, sevimli ve uygun fiyatlı. Fakat rahatlar mı? Çocuğunuzun ayağını destekleyecekler mi? Çocuğunuz büyüyene kadar sürecekler mi? Şekerler ayakkabılarından ürünleri kısaca kontrol etmek için okuyun.

Şekerleme fiyatları

Çoğu ebeveyn, nereden satın aldığınıza ve satın alınan stile bağlı olarak yaklaşık 20 ila 60 $ arasında şeker için ayakkabı bulabilir. Hafif ayakkabı ve sandaletleri genellikle günlük ayakkabı ve spor ayakkabılardan daha ucuzdur.

Çocuk ayakkabıları söz konusu olduğunda, diğer indirim markalarından biraz daha pahalıdır, ancak fiyatlar diğer benzer ürünlerle karşılaştırılabilir.

Ne kadar rahatlar?

Şekerler küçük ve dardır. Genç bir kadının bacağı için tasarlanmıştır, yani yaşlı bir kadın için tasarlanmış bir ayakkabıdan daha küçük ve dar olacaklardır. Geniş bir bacağınız varsa, başka bir marka denemeniz gerekebilir.

Şekerin uzun süreli konfor için değil, stil için tasarlandığını unutmayın. Okul çevresinde dolaşmak veya alışveriş merkezi için alışveriş yapmak için mükemmeldir, ancak spor salonu gezileri veya okul gezileri için uygun değildir. Bu ayakkabılar moda ifadeleridir, iş ayakkabıları değildir.

Marka dayanıklılığı ve kalitesi

Şekerler çocuklar için tasarlandığından, oldukça dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Çocuklarınız daha büyükse, çocuğunuz büyüyene kadar sürmeyeceklerini, ancak ne sıklıkla giyildiklerine bağlı olarak, yaklaşık 4 ila 8 ay boyunca hile yapacaklarını görebilirsiniz.

Birçok ebeveyn, daha hafif marka ayakkabıların (bale daireleri, rahat spor ayakkabı ve sandaletler) aradıkları kalite ve dayanıklılığı sunmadığından şikayet eder. Bununla birlikte, spor ayakkabıları gibi günlük modelleri daha iyi dayanıklılık ve uzun vadeli kalite sunma eğilimindedir.

Çocuğunuzun birkaç tatlı için bir kalbi varsa, ancak kaliteden endişeleniyorsanız, güçlü bir iade politikası olan saygın bir satıcıdan ayakkabı satın alın. Sorun, Nordstrom’s, temel kalite standartlarını karşılamıyorsa, herhangi bir çift ayakkabıyı makul bir sürede çıkaracaktır.

Moda ve stil markaları

Şekerler satıldığı ve genç kadınlar için tasarlandığı için, ayakkabılar eğlenceli ve havalı, aynı zamanda yaş için de uygundur. Genç bir kadın için mükemmeldir. Bu ayakkabıların reklamını yapacak ve Teen Beat, Teen People, Seventeen, YM ve daha fazlası gibi popüler gençlik dergilerinde sahne alacaksınız.

Bunlar yetişkin kadınlar için ayakkabı değil, işyeri için de uygun değildir. Temel olarak, bunlar genç bir kadın için harika ayakkabılar. Şirket, gençlik pazarında devam eden trendler doğrultusunda her sezon yeni ayakkabılar çıkacak bir dizi stil sunuyor.

Nihayetuç

Gergin, eğlenceli ve yaşa uygun bir ayakkabı istiyorsanız, kızınız muhtemelen bir çift Şeker ayakkabısını sevecektir. Öte yandan, okul yılında sürecek bir ayakkabı arıyorsanız ve kızınızın büyüyen bacağını düzgün bir şekilde destekliyorsanız, başka bir yere bakabilirsiniz.

  

104 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply