Welcome, visitor! [ Login

 

Denizli Azgın Escort Jale

  • Listed: 7 Haziran 2020 15:05
  • Expires: This ad has expired

Description

Bugün dünyada olan her şeyle, ilişkiler söz konusu olduğunda, hala “sonsuza dek” var olduğuna inanmak genellikle zordur. Yemekk muhtemelen şimdiye kadar en çok kullanılan dönemlerden biridir, bu yüzden insanlar var olduğuna ve ömür boyu süreceğine inanan yıllar boyunca hasta ve yorgun oldular.

Ne yazık ki, boşanma oranları son yıllarda keskin bir şekilde arttı, bu da daha fazla insanın tekrar kalplerini riske atmaktan vazgeçtiği anlamına geliyor.

Bununla birlikte, aşkın hala tüm insanların henüz duymadığı birçok şeyden bahsetmesi gerekir. Kadınları örnek olarak alırsanız, bir kocanın hayatlarının geri kalanını geçirmesini istediklerini derinlemesine bilirsiniz, ancak aynı zamanda kalplerinin sonunda kırılabileceğinden korkarlar.

Bugün birçok acil sorundan biri, bir koca nasıl bulunur – hayalinizin kocası. Bazı kadınlara bu konuda sorarsanız, kesinlikle farklı fikir ve fikirlerle bombalanırsınız. Bununla birlikte, bu sorunun cevabı sadece tercihlerinize göre bir koca bulmaya odaklanmakla kalmaz, aynı zamanda kocanın istediğiniz hayal adamından çıkıp çıkmadığına bakılmaksızın ilişkinin nasıl sürmesi gerektiğine de yol açar. .

Gerçek şu ki, mükemmel eşler olmadığı gibi mükemmel kocalar da yoktur. Bununla birlikte, farklılıklardan bağımsız olarak bu ilişkinin nasıl başarılı hale getirileceğine dair sırlar vardır. Eğer ciddiyseniz, işte sizin için bazı sırlar:

Özverili bir aşk ver

Bir ilişkide asla iki tarafın birbirlerine karşı özverili olmaya istekli olmasından daha tatlı bir şey olamaz. Bu günlerde, bir ilişkide bencilliksizlik hissi olup olmadığını belirlemek genellikle zordur, ancak bu genellikle her bir kişiye nasıl davranıldığı konusunda belirgindir.

Romeo ve Juliet gibi, hikayelerinin sonunda gördüğünüz gibi, her ikisi de birbirleri için ölmeye karar verdiklerinde, sevgilerinin bencilsiz ve bencilsiz bir sevgi olduğunu söyleyebilirsiniz. Fakat bunu sadece bencil olmadığınızı kanıtlamak için yapmanız gerektiğini söylemiyoruz, çünkü bu delilik olur! Aslında daha çok diğerini önünüze koymakla ilgili.

Bu, kişisel rahatlığınızı, neşenizi ve tercihlerinizi bir kenara bıraktığınız ve kendi eşinizin tercihlerini, rahatlığını ve sevincini verdiğiniz anlamına gelir. Kapsamlı görünebilir, ancak her iki tarafın bencil olmasının yararlı bir ilişki olmayacağını unutmayın, kabul eder misiniz?

Birçok aşk hikayesi bu prensipten gelir. En az biriniz denediyseniz, kendiniz için inanılmaz bir sonuç görün – bencilsiz aşkın domino etkisi.

Birbirinizin aşk dillerini tanıyın

İster inanın ister inanmayın, herkesin kendi aşk dilleri vardır. Bu, bir kişi aşk dillerini yürüttüğünde veya gösterdiğinde bir kişinin sevildiğini gösterir. Sorun, aşk dillerinizden biri onaysa, biri sizi onayladığında sevilen hissedebilirsiniz. Aynı şey kaliteli zaman, seyahat, hediyeler, saygı ve hizmet gibi diğer aşk dilleri için de geçerlidir.

Ayrımlı aşk dilleri türleri vardır ve partnerinizin en popüler beş aşk dilini öğrenir ve sonra bunları göstermeye çalışırsanız çok fazla ödeme yapar. Nihayetuçta bu, zaman içinde ilişki üzerinde olumlu bir etkisi olacak başka noktalara yol açacaktır. Nihayetuç olarak, eşiniz de sizin için aynısını yapma motivasyonuna sahip olacaktır.

Onlar için uygun bir ortak olun

Çoğu zaman, bencil doğamız nedeniyle, kendimizi ve bir insanın bizim için ne yapabileceğini düşünmekten çok geri döndük.

Gençken, ideal kocamız için istediğimiz nitelikleri adlandırırdık ve aslında onlar için nasıl ideal bir ortak olabileceğimizi de belirtmeliyiz.

Çoğu ilişkinin sürmemesinin nedenlerinden biri, kendi merkezli olmalarıdır. Mükemmel kocayı bulmak istiyorsanız, önce ideal bir eş olarak aramaya başlayın. Bunu kendiniz kanıtlayamıyorsanız, kalıcı bir ilişkiye veya evliliğe hazır olmayabilirsiniz. Ve bu sezona girmeye hazır değilseniz, muhtemelen tekrar incitirsiniz.

Çünkü aşk bir şaka değil, kendi kaderini tayin için bir platformdur. Yalınce bir eş bulmak değil, aynı zamanda yeniden yaralanma riskinden de kaçınmak istiyorsanız, onu ciddiye almak ve nihayetinde mutlu etmek daha iyidir.

Listing ID: 1585ee4cf1688f8b

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply