Welcome, visitor! [ Login

 

Bozkurt Bebek Yüzlü Escort Halise

  • Listed: 30 Mayıs 2020 07:14
  • Expires: This ad has expired

Description

İnce bacaklarınız var mı? O zaman bu makale tam size göre. Pabuç seçiminizin vücudunuzun şeklini ve görünümünü nasıl etkileyebileceğini öğrenin. Düz uzun ve ince bacaklı düz ayakkabılar ve düz sandaletler de oldukça rahattır.

Sandalet giymenin faydaları

Kadın düz sandaletleri, gerçekten çarpıcı bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olabilecek bir tür ayakkabılardır ve kıyafetler parmak arası terliklerle karıştırılmamalıdır, çünkü aynı görünseler de, gerçekte durum böyle değildir.

Parmak arası terlik, iç mekanlarda banyo yapmak veya dinlenmek için kullandığımız ve dışarıya çıkmak için (estetik olarak konuşmayan) terliklerdir.

Bütün kadınlar aynı şekle ve aynı bacaklara sahip değildir, bu yüzden aynı ayakkabıları giyemeyiz. Elbette, modayı giyilen bir ayakkabı ile takip edebiliriz, ancak bizim ve vücudumuz üzerindeki etkisini unutmadan. Ne tür ayakkabıları daha iyi yaptığınızı bilmek ve ayaklarınız için neyin sıcak olduğunu öğrenmek istiyorsanız Bu ipuçlarına dikkat edin!

Rahat kadın düz sandaletlerini seçerken kullanabileceğiniz bazı genel ipuçları, orta kısımla aynı rengi getirmektir (bu nedenle ayağınız ayakkabıyı taşıyacak kadar asılı duruyor) veya iyi görünmek için çok büyük platformlardan kaçının. . ayağın maza cote. Öte yandan, ayakkabının parmağı gibi küçük detaylar da onu etkiler. Sivri ayakkabılar, yuvarlak ve kare bu sırayla en stilize ve daha azdır.

Entelektüel ve yönetsel becerilere ek olarak, dünyadaki başarılı bir yönetici kadın, imaj ve kıyafetlerine dikkat ederek otorite ve zarafeti iletir. Pabuçlar kişiliği ifade edebilir, ancak kıyafetleri de mahvedebilir.

DÜZ AYAKKABI KULLANMANIN FAYDALARI

• Çalışıyor ve bir saatten diğerine ayakta dururken veya yürürken uzun saatler geçiriyorsanız, bunlar kesinlikle en iyi alternatiftir.

• Kar veya yağmurun genellikle düz ayakkabılar getirdiği bir yerde yaşıyorsanız, çok daha güvenli ve daha pratik olacaktır.

• Düz ayakkabı giymek sıkıcı bir şey değildir, yüzlerce aksesuar, renk ve desen vardır, ancak şimdi gelenlere bakın. Herhangi bir yaşta kullanılabilirler ve bir ayakkabının topuk gibi bir durumu kabul etmeden veya ağırlaştırmadan çeşitli ayak problemlerine uyarlanabilirler.

• Topuklu ayakkabı giymek kötü bir fikir değildir, ancak düz ayakkabılar üzerinde yürümek kendinizi atma riski taşımaz ve tüm vücudunuz doğal olarak ayakkabılara güvenebilir.

• Sandaletler ayaklarımızda taze hissetmemize yardımcı olur.

• Sandalet moda içindir.

• Etek, elbise veya herhangi bir pantolon giyilebilir.

• Bazı desenler seksi.

• Geridaşlarınızla sinemaya seyahat etmek, alışveriş yapmak, tatil yapmak vb. İçin idealdir.

• Pahalı değildir (modele bağlı olarak), ancak genellikle ucuzdur.

NİHAİ İPUÇLARI

Yüksek topuklu ayakkabı giymek istiyorsanız, mükemmel! Birçok durumda kuralların uygulanması gerektiğini ve bunlardan birinin “başlangıçta söylediğimiz gibi, yüksek topuklu ayakkabılar ve düz ayakkabılar arasında değişerek” gereksiz olan her şey zararlı “olduğunu unutmayın, böylece tüm vücudunuz sağlıklı bir dengede kalır.

  

132 total views, 1 today

  

Listing ID: 5375ed42791b678e

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply