Welcome, visitor! [ Login

 

Babadağ Lolita Escort Jale

  • Listed: 10 Haziran 2020 15:05

Description

Meme ağrısı, kist veya topaklardan muzdaripseniz ve meme kanseri geliştirmekten korkuyorsanız, uluslararası bir meme kanseri önleme projesine katılabilirsiniz.

Bu proje meme sağlığının iyileştirilmesinde% 95 başarı gösterdi. Yıllarca meme ağrısı ve kistleri geçirdikten sonra, birçok katılımcı programın başlamasından sonraki birkaç gün içinde olağanüstü bir iyileşme buldu. Ücretsiz, risksiz ve meme kanserini önlemek için yapabileceğiniz en iyi şey. Bütün bunlar sıkı sütyen giymenin kültürel uygulaması ve memelerde dolaşım üzerindeki etkisi ile ilgilidir.

Sütyen neden meme hastalığı ve kanser ile ilişkili? Bu, sütyenin memenin dolaşımı üzerindeki etkisi, özellikle sütyenin lenfatik sistem üzerindeki etkisi ile ilgilidir.

Kan dolaşımının rolü, dokulara taze oksijenli sıvı sağlamak ve karbondioksiti uzaklaştırmaktır. Lenfatik sistemin rolü, doku boşluklarından lenfatik olarak adlandırılan sıvının yanı sıra enkaz, virüs, kanser hücreleri, bakteriler, toksinler ve diğer istenmeyen materyalleri uzaklaştırmaktır. Lenfatik sistem, doku boşluğunda oluşan ve sonunda lenf düğümlerine giren daha büyük ama yine de küçük damarlara yol açan mikroskopik damarlardan oluşur. Bu düğümler, beyaz kan hücreleriyle kaplı fasulye boyutlu filtrelerdir. Meme lenf düğümlerinin çoğu koltukaltındadır. Düğümler doku sıvısında bir virüs, kanser hücreleri veya diğer yabancı veya tehlikeli maddeleri tespit ederse, sorunla mücadele etmek için beyaz kan hücreleri oluşturarak bir bağışıklık tepkisi başlatırlar. Lenf nodundan geçtiğinde, sıvı daha büyük lenfatik damarlardan kalbe ve kana geri geçer.

Lenfatik sistem hakkında önemli bir gerçek, pasif bir drenaj sistemi olmasıdır. Kan dolaşımı kalbin baskısı altında sıvı sağlarken, lenfatik sistemin basıncı yoktur. Akışı yerçekimi, nefes alma, egzersiz ve hareket ve masajdan etkilenir. Ve dokunun en ufak daralması veya sıkışması küçük lenfatik damarları kapatabilir, lenf akışını engelleyebilir ve sıvı birikmesine, kistlere, ağrıya ve hassasiyete yol açabilir. Dokudaki bu sıvı akışına lenfödem denir.

Fibrokistik meme hastalığı olan kadınların esasen meme lenfödemleri vardır. Sebebinin, sutyenden gelen basınçla lenf akışının bozulması olduğunu bulduk. Sütyen, meme dokusu üzerinde sabit basınç uygulayan elastik giysilerdir. Fakatçları göğüsleri daha modern bir şekle sokmaktır. Bununla birlikte, bu basınç lenfatik sistemdeki akışı azaltabilir, bu da meme dokusundan sıvı ve toksinleri çıkarma yeteneğini azaltır.

Meme dokusundaki toksinler, kansere neden olduğu bilinen serbest radikaller gibi doku şişmesinin bazı biyokimyasal ürünlerini içerir. Ayrıca, pestisitler, herbisitler, ağır metaller ve petrokimyasal olarak kirlenmiş dünyamızın diğer ürünleri de dahil olmak üzere hava, gıda ve sularımızda toksinler vardır. Birçoğunun kansere neden olduğu bilinmektedir. Bu toksinleri her gün kan dolaşımı yoluyla tüm dokulara tedarik ediyoruz. Lenfatiklerin rolü bu toksinleri uzaklaştırmaktır. Ve sütyen göğüsleri sıkıştırarak ve sıkıştırarak bastırır.

Sütyen bu şekilde meme kanserine neden olur. Kanser toksinleri kan dolaşımından meme dokusuna verilir ve orada sütyen tarafından tutulur. Toksinler mermidir. Sütyen onları göğüslerine bakacak şekilde yerinde tutar.

Bu, kadınların neden vücudun herhangi bir yerinden daha fazla meme kanserine sahip olduğunu açıklar. Göğüsler en çok herhangi bir organda daraltılır. Ayrıca kadınların neden erkeklerden daha fazla meme kanseri olduğunu ve meme kanserinin neden sütyen kültürlerinde sadece bir sorun olduğunu açıklar. Sütyen olmadığında, neredeyse hiç meme kanseri yoktur.

Bu konu ve 1991-93 meme kanseri çalışmamızın sonuçları Dress to Kill: Meme Kanseri ve Sütyen Fasılasındaki Bağlantı (ISCD Press) kitabımızda yazdık. Çalışmamız yaklaşık yarısı meme kanseri olan 4.700 Amerikalı kadın üzerinde gerçekleştirildi. Bu kadınlara geçmiş jartiyer tutum ve alışkanlıklarını sorduk. Kanser grubundaki kadınların geçmişte kanser olmayan gruba göre daha sıkı ve daha uzun sürdüğünü bulduk. Aslında, kanser grubundaki birçok kadın sutyen ile uyudu. Neredeyse hiçbiri sütyensizdi. Bu kanser olmayan gruptan çok farklıydı.

Nihayetuçların analizi, günde 12 saatten fazla sütyen giyen kadınların sütyensiz kadınlara kıyasla meme kanseri gelişme riskini önemli ölçüde artırdığını buldu. Aslında, sütyensiz kadınlar erkeklerle aynı meme kanseri geliştirme şansına sahiptir ve bu günde 18-24 saat sütyen giyen kadınlardan yüz kat daha azdır. Sigara içmenin akciğer kanseri insidansını 20 ila 30 kat arttırdığına inanıyorsanız, meme kanseri ve sütyen arasındaki bağlantı, sigara ve akciğer kanseri arasındaki bağlantıdan 4-5 kat daha fazladır!

Tabiatl ki, kendi sütyeninin göğüslerine zarar verip vermediğini bulmanın en kolay yolu bir süre sütyensiz gitmek ve farkı hissetmektir. Meme kanseri önleme projesi budur. Yalınce bir ay boyunca sutyen olmadan olmayı taahhüt etmelisin. Vücudunuz size sonuçları söyleyecektir.

Tecrübeen binlerce kadın için sonuçlar muhteşem. Göğüslerini ergenlikten tuttuktan sonra, meme özgürlüğü hissi bazen garip görünebilir. Ancak birkaç gün içinde göğüsler aşırı yüklenmeden ve aşırı sıvıdan drene etme yeteneğine sahiptir. Hisluiyet sona erer. Menstrüel meme ağrısı tamamen ortadan kalkabilir. Kistler kaybolur. Bir mucize gibi.

Alakançtir, bazı kadınlar o kadar bakımlılar ki sütyen giyiyorlar, onsuz rahatsız hissediyorlar. Bunun nedeni, göğüslerinin destek için bir sütyen üzerinde durması ve normalde göğüsleri destekleyen kas ve bağ fonksiyon kaybına neden olmasıdır. Kafaka bir deyişle, sütyen göğüslerin zayıf ve sarkmasına neden olur. Hiçbir zaman sütyen giymedikleri için sağlam, sağlıklı, sorunsuz göğüsleri olan her yaştan birçok büyük göğüslü kadın vardır.

Göğüslerin sütyenle aşırı yüklenmesi, memelerin ağırlığını da arttırır, çünkü göğüsler büyük ölçüde şişer. Bu, sütyen çıkarıldıktan sonra göğüslerin ağrılı hissetmesine neden olabilir. Neyse ki, sütyen artık giyilmediğinde, göğüsler rahatlayabilir ve tonlarını tekrar geliştirebilir. Birçok kadın göğüslerinin sütyen alışkanlığını bitirdikten birkaç ay sonra yükseldiğini söyledi.

İşte size meydan okuma. Kendinizi iyi hissettirecek, sütyeninizden kurtulacak ve göğsünüze kravatsız bir ay verecek bir pamuk veya ipek gömlek veya tişört bulun. Ardından sonuçlarınızı bize bildirin.

Daha fazla bilgi için http://www.SelfStudyCenter.org adresindeki web sitemizi ziyaret edin. Bu çalışmaya doğrudan web sitemizden de kayıt olabilirsiniz.

Meme kanseri salgını sona erecekse, meme kanserinin nedeni ortadan kaldırılmalıdır. On yıllar önce, memeye bağlanmanın kansere ve diğer meme hastalıklarına yol açabileceği açık olmalıdır. Ancak, kültür asla kendi zayıf yönleri açısından nesnel değildir. Kanser endüstrisi meme kanserini tedavi etmek için çok para kazanıyor ve moda endüstrisi çok fazla para satan sütyen elde ederken, kadınların sütyen giymeleri ve daha sonra bu sırada göğüs hastalıklarını tedavi etmeleri için büyük bir finansal teşvik var.

SONUÇLARI GÖNDER: Külturojenik Hastalık Fasılaştırma Enstitüsü P.O. KUTU 1880 PAHOA, HAWAII 96778 808-935-5563

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply